A A+ A++

W niezwykłym świecie filcu

Darmowe warsztaty dla młodzieży i dorosłych – to kolejna propozycja w ramach Pruszkowskiego Festiwalu Archeologicznego ARTEfakty 2020.

Zajęcia odbędą się 8 sierpnia w godz. 11.00-15.00 na terenie Muzeum.

Warunkiem udziału jest zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie 22 758-72-66 lub elektronicznie – k.koza@mshm.pl; akceptacja niniejszego Regulaminu oraz wypełnienie Karty uczestnika warsztatów (do pobrania poniżej) i dostarczenie jej pracownikowi Działu Edukacji i Popularyzacji w dniu rozpoczęcia zajęć.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są od 13 lipca.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Warsztaty poprowadzi Anna Woźniak – animatorka kultury, opowiadaczka, rękodzielniczka, inicjatorka i koordynatorka projektów edukacyjnych i artystycznych. Od 2015 r. współtworzy artystyczną grupę Opowieści z Walizki. Występuje na festiwalach,  w muzeach, domach kultury, bibliotekach, świetlicach, więzieniach. Pracuje w dziale edukacji Mazowieckiego Instytutu Kultury, gdzie w ramach Mazowieckiego Obserwatorium Kultury przygląda się procesom kulturowym w woj. mazowieckim. Studiuje podyplomowo Pedagogikę Teatru w IKP UW. W działaniach warsztatowych szuka nieoczywistych środków edukacyjnych, oryginalnych koncepcji współpracy, z powodzeniem łącząc doświadczenie muzealne ze sztukami plastycznymi i żywą narracją.

REGULAMIN-WARSZTATÓW

KARTA UCZESTNIKA