A A+ A++

Sezon koncertowy 2017/2018 już wkrótce!

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w „Sezonie koncertowym 2017/2018”. Jest to nowy cykl siedmiu spotkań muzycznych z nurtu muzyki kameralnej oraz jazzu.

Do projektu zaprosiliśmy wybitnych artystów, których pasja jest nieodłącznym elementem ich działania. Każdy z nich wyróżnia się profesjonalizmem i indywidualnością.

„Sezon koncertowy 2017/2018” jest projektem wyjątkowym, ponieważ odbiorca będzie miał okazję obcować nie tylko z muzyką, ale również ze sztukami plastycznymi. W tym roku koncertom będą towarzyszyć prace Magdaleny Nałęcz. W ten sposób pragniemy stworzyć harmonię obrazu i dźwięku oraz zapewnić płaszczyznę dialogu między tymi dwoma obszarami.

W ramach sezonu koncertowego odbędą się warsztaty śpiewu kolęd tradycyjnych z Borysem Somerschafem oraz siedem wyjątkowych koncertów, podczas których będą mieli Państwo okazję podziwiać: Jana Staniendę, Chopin Piano Quintet, Gabę Kulkę, Wojciecha Traczyka, Męski Zespół Wokalny Kairos, Katarzynę Dudę i Marka Brachę, Agę Zaryan, Meccore String Quartet, Marcina Zdunika oraz Aleksandra Dębicza. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian
w programie.

Sezon koncertowy jest objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
oraz Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.

 

SEZON KONCERTOWY - ZMIENIONY

 

 

wernisaz